O portálu

Představujeme Vám inovativní informační portál věnovaný nabídce ubytování v České republice, který vedle vlastní databáze ubytovacích zařízení nabízí také doplňkové služby. Protože je nabídka pravidelně aktualizována a doplňována, naleznete u nás zajisté při každé návštěvě něco nového.

Kvalita informací, kterou vám přinášíme je naší prioritou a rádi tedy uvítáme jakoukoliv vaši osobní zkušenost s užíváním stránek nebo podnět ke zlepšení prostřednictvím sekce Kontakty. Zároveň doufáme, že zde naleznete informace, které hledáte a že se k nám budete rádi vracet.

 

S přáním příjemného dne,TOULEJSE.CZ

 

*************************************************************************************************************************************************************************************

 

Služby portálu jsou rozděleny do těchto sekcí:

 

UBYTOVÁNÍ


Hlavní nabídka portálu, která umožňuje vyhledávat volné kapacity k ubytování v požadované lokalitě a v požadovaném termínu. Vybrané objekty lze prostřednictvím rezervačního formuláře u ubytovatele objednat bez nutnosti dalšího kontaktu a jsou ubytovatelem potvrzeny přímo zákazníkovi. Vyhledávání objektů lze filtrovat podle vašich požadavků na druh ubytovacího zařízení, typ pokoje, stravu nebo vybavení objektu.

 

MAPA UBYTOVÁNÍ


Funkce Mapa ubytování umožňuje vyhledávat a filtrovat jednotlivá ubytovací zařízení podle lokality přímo na geografické mapě. Tato interaktivní mapa vám může usnadnit plánování vašich cest a být vodítkem při výběru vhodného objektu. Ze všech objektů, které jsou vyobrazené na mapě se lze přemístit přímo do detailu ubytovacího zařízení a zde pohodlně dokončit rezervaci.

 

TIPY NA VÝLETY


Jednou ze zajímavých možností je výběr ubytovacích zařízení s ohledem na zajímavosti nacházející se v jeho okolí. Tato služba umožňuje lépe plánovat svůj odpočinek v dané lokalitě jak jednotlivcům, tak celým skupinám. V nabídce jsou místa vhodná pro aktivní odpočinek v podobě pěší turistiky nebo cyklistiky i místa pro výlety s dětmi za kulturou a památkami.


Jednotlivé Tipy na výlety jsou provázány s ubytovacími zařízeními ve svém okolí přímo v obsahových stránkách objektů nebo jimi lze listovat odkazem Tipy na výlety z horní lišty.

 

KALENDÁŘ AKCÍ

 

Doplňkovou službou, kterou nabízíme, je informační servis o akcích konajících se v jednotlivých regionech. Pokud tedy hledáte program na konkrétní datum, můžete se nechat inspirovat právě v sekci Kalendář akcí.