ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

Hřiště BezBot České Budějovice

Na Lhenické ulici 611 v Českých Budějovicích se nachází místo, které je skvělým tipem na výlet s dětmi - Hřiště BezBot se 4-podlažní herní konstrukcí, tunely, skluzavkami a celou řadou dalších atrakcí pro děti. Pro dospělé je zde k dispozici kavárna a wi-fi připojení zdarma. Nachází se zde také keramická dílna a dají se zde pořádat narozeninové oslavy.

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Lhenická 611, České Budějovice
GPS: 48.98651690, 14.44172860
Hřiště BezBot České Budějovice map

Hřiště BezBot České Budějovice - zajímavosti

Na děti všech věkových kategorií zde čeká tobogán, míčový bazén, velká skluzavka, malá horolezecká stěna, šplhací tyč, tunely i prolézačky, míčový bazén, míče, velké LEGO a celá řada dalších herních prvků. Dospělý doprovod může buď doprovázet svoje ratolesti a hrát si s nimi a nebo mezitím posedět v kavárně, která je součástí hřiště, a odkud budou rodiče mít své děti stále na očích.

Na hřiště BezBot mohou zavítat i nejmenší děti, pro které je zde zařízen dostatečně velký dětský koutek se skluzavkou, řadou herních prvků, Legem, tunelem i hračkami.

Kavárna má kromě wi-fi zdarma k dispozici kávu, čaj, nealko nápoje, sladkosti i slané svačinky.

Zdejší keramická dílna také nabízí skvělou možnost zábavy například v podobě možnosti namalovat si hrneček, misku či zvoneček. Hřiště BezBot pravidelně pořádá nocování pro děti a během školních prázdnin pak dětské tábory.

 

Autor: Andrea Štyndlová