ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

Sportovně relaxační areál pro děti Hluboká nad Vltavou

Nacházíte se na jihu Čech a přemýšlíte, kam s dětmi? Určitě doporučujeme Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou, který nabízí nejrůznější sportovní i relaxační aktivity pro děti i pro dospělé.

Sportovně relaxační areál pro děti Hluboká nad Vltavou Sportovně relaxační areál pro děti Hluboká nad Vltavou Sportovně relaxační areál pro děti Hluboká nad Vltavou Sportovně relaxační areál pro děti Hluboká nad Vltavou Sportovně relaxační areál pro děti Hluboká nad Vltavou Sportovně relaxační areál pro děti Hluboká nad Vltavou

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Sportovní 1276, Hluboká nad Vltavou
GPS: 49.04866810, 14.44209190
Sportovně relaxační areál pro děti Hluboká nad Vltavou map

Sportovně relaxační areál pro děti Hluboká nad Vltavou - zajímavosti

Jak se k areálu dostanete?

Můžete jet autem a do navigace si zadat adresu Sportovní 1276, Hluboká nad Vltavou. Hned vedle areálu se nachází prostorné parkoviště.

Pokud budete bydlet v okolí, můžete samozřejmě pěšky, případně také na kole. Byl by hřích nevyužít cyklostezku č. 12 – buď ve směru z Českých Budějovic, nebo ve směru z Hluboké nad Vltavou.

Co je možné v rámci areálu vyzkoušet?

Určitě si můžete zahrát baseball a softball, také basketbal, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, pétanque, frisbee, adventure minigolf a další. V areálu je možné si půjčit kolečkové brusle i koloběžky a nejrůznější sportovní náčiní.

Komu se nechce vyloženě sportovat, může se koupat v řece, opalovat se, opékat špekáčky u ohně, uspořádat piknik. V horkých letních dnech pak využijete ochlazovací zónu, která je tvořena dřevěnou podlážkou s tryskající vodou různé intenzity. K dispozici je také sprcha.

Dětská část areálu

Speciálně pro děti je určený rozlehlý dětský areál, který nabízí nejrůznější prolézačky, skluzavky a další herní prvky, pak také vstupní opevnění s posezením, lezecké stěny. Dominantou celé oblasti je obrovský dřevěný hrad o rozměrech 12,5 m x 12,5 m, ve kterém se mohou děti patřičně vydovádět. V areálu se často pořádají i tematické dětské dny.

Vaše děti si zde mohou pohrát podle svých představ, ty nejmenší se zabaví lezením po posekaném trávníku a vy na ně budete dohlížet z nedaleké restaurace s venkovním posezením. Kromě restaurace můžete využít také služby koktejlového baru.

Adrenalin park a další aktivity

Z dětského areálu je přímý výhled na Adrenalin park s lanovým centrem. Kromě vlastního lanového centra tato část nabízí:

- Big Swing houpačku
- Síťové centrum
- Poweriser
- Bungee trampolínu
- Nafukovací trampolínu

Pro koho je tedy Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou určen?

Určitě pro všechny ty, kteří chtějí něco zažít, bavit se, sportovat, nebo i jen odpočívat a užívat si pěkného dne. Konkrétní věkové omezení zde opravdu neexistuje.

Pokud tedy budete chtít zažít spoustu zábavy na jednom místě, zkuste Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou navštívit. Ale počítejte s tím, že tu strávíte hodně času, klidně i celý den.

 

Autor: Pavlína Šustrová