ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

Westernové městečko Boskovice

Spoustu zábavy na jednom místě si můžou děti i dospělí užít ve Westernovém městečku v Boskovicích, jednom z nejnavštěvovanějších turistických míst na území jižní Moravy. Western Park Boskovice veřejnosti poprvé otevřel svoje brány v roce 1994 a od roku 2009 je otevřen celoročně. Areál skýtá nepřeberné množství zajímavých zákoutí a především atrakcí, které si mohou vyzkoušet jak děti, tak dospělí. Westernové městečko Boskovice je ideálním místem pro rodinný nebo školní výlet i zpestření dovolené!

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Komenského 298/50, Boskovice
GPS: 49.49014860, 16.65350720
Westernové městečko Boskovice map

Westernové městečko Boskovice - zajímavosti

Městečko, ve kterém se zastavil čas

Ti, kdo příliš nevyhledávají průmyslové zábavní parky a komerční nákupní centra, se zde budou cítit jako doma! Městečko se snaží o harmonizaci s přírodou, perfektní je také stylizace do doby kolem roku 1870, které je zde učiněno zadost stylovou architekturou, jako vystřiženou z městeček středozápadu USA.

Od doby, kdy Westernové městečko Boskovice bylo otevřeno, uběhlo už 20 let a za tu dobu jej navštívilo víc jak milion návštěvníků. Přestože máte pocit, jako by se zde zastavil čas, pak vězte, že i westernové městečko se od dob svého založení dosti změnilo.

Na území celého westernového městečka se platí pouze BOSKOVICKÝM dolarem. Peníze, kterými jsme zvyklí platit, zde neplatí a pokud je chceme vyměnit za zdejší měnu, musíme do jedné z místních směnáren. Za boskovické dolary si v městečku lze zakoupit takřka všechno a neutracené dolary vám bez poplatků ve směnárně opět vymění na české koruny. Nutno ještě poznamenat, že kurz je víc jak výhodný: 1:1!

Osobní hodnocení

Westernové městečko Boskovice je báječným místem pro děti, ve kterém se zaručeně pobaví i dospělí. Pravidelně je zde pořádána řada akcí, prostředí se snaží o autenticitu a přístup místních lidí a zaměstnanců je mimořádně milý. Už jen samo místo člověka nadchne, nemluvě o řadě perfektních atrakcí a krásných suvenýrů!

 

Autor: Andrea Štyndlová