ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

Tongo Hradec Králové

Jedním z tipů, kam za zábavou s dětmi za slunečného i deštivého dne, je zábavní park Tongo v Hradci Králové. Hrací plocha se rozkládá na 2 900 m2 a nabízí četné atrakce nejen pro děti. Zajímavostí je, že každá z nich má evokovat ostrov nebo mořský svět, a proto cesta jejich projití představuje pro děti skutečné dobrodružství!

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Kutnohorská 226, Hradec Králové
GPS: 50.19905830, 15.78065530
Tongo Hradec Králové map

Tongo Hradec Králové - zajímavosti

Ostrov Tonka - zde si děti můžou podat ruku s chobotnicí, zaplavat si v bublinkovém bazénu nebo si pohrát s mořskými živočichy.

Ostrov Jump - tady mají děti možnost zaskákat si jako delfín nebo létající ryba a soutěžit s kamarády o to, čí skok bude vyšší.

Vlnobití - skákací plošina dává dětem příležitost zaskákat si s rybkami v modrých vlnách.

Útes nad mořem - horolezecká stěna s palmami a zvířátky

Přátelské ostrovy - stolní fotbálek, košíková, stolní hokej, kulečník nebo "pinec" na děti čeká na Přátelských ostrovech

Pirátský úkryt - představuje labyrint, kde děti můžou svést bitvu o pirátský poklad a na cestu zpět se pak vydat po tobogánu nebo vodopádu.

Vulkán Krakatoa - odvahu vyšplhat na aktivní sopku má možná jen málokdo - obří skluzavka ale určitě stojí za tu námahu!

Rybka Nemo - skákací nafukovací rybka Nemo

Ostrov Tongo - poslední atrakce v Tongu

Dospělý doprovod dětí si může všechny atrakce projít s dětmi a sám je i vyzkoušet. Pokud si naopak rodiče budou chtít dopřát chvíle odpočinku, mohou je strávit v bistru, ve čtenářském koutku nebo sledováním různých projekcí či programů a vystoupení.

 

Autor: Andrea Štyndlová