ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

JOJO park Ostrava

Žádné jiné zábavní centrum pro děti na území Moravskoslezského kraje se nemůže chlubit větší rozlohou. Plocha velká 1 000 m2 je celá k dispozici dětem i jejich doprovodu, ale především je z drtivé většiny využita pro umístění nejrůznějších atrakcí.

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Výškovická 3086/44, Ostrava
GPS: 49.80027420, 18.23061530
JOJO park Ostrava map

JOJO park Ostrava - zajímavosti

Prostor je moderně vybavený a plně klimatizovaný, takže JOJO park Ostrava nabízí celoroční provoz a zábavu za každého počasí a každý den. Vstup je bezbariérový a konstrukce atrakcí jsou zabezpečené ochrannými sítěmi a zábradlím.

Součástí areálu je také kulturní místnost, která je využívaná pro nejrůznější koncerty, tance, cvičení, divadlo, projekce i zábavné programy. Nachází se zde také kavárna, ve které si dospělý doprovod dětí může v klidu posedět u kávy, zatímco si děti užívají zábavy. Je zde bezplatné připojení k internetu pomocí wi-fi, a jsou zde také instalovány kamery, které monitorují hrací plochu, takže rodiče mají své ratolesti stále pod dohledem. V nabídce kavárny je například horká čokoláda, vídeňská či turecká káva, frappe a další nápoje, mimo alkoholické. Dá se zde koupit také pizza.

Atrakce pro děti

Pro děti do 3 let je v JOJO parku v Ostravě vyhrazen speciální herní prostor. Pro větší děti je zde dvoupatrový konstrukční systém, kterému je vyhrazena plocha 110 m2. Jsou zde skluzavky, balónkové bazény, odrážedla, hračky, houpadla, nafukovací skákací hrad, pneumatická děla, mini golf a další atrakce. Na náročnější atrakce lze jít i s dětmi mladšími tří let, ovšem samozřejmě za doprovodu rodičů nebo dospělého doprovodu, z hlediska bezpečnosti. Herna určená pro nejmenší děti je zcela bezpečná, vybavená měkkou podlahou, prolézačkami, odrážedly, balónkovým bazénem, hračkami atd.

Otevřeno je zde denně.

 

Autor: Andrea Štyndlová