ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

Galaxie Zlín

Zejména během posledních let vznikla v České republice poměrně slušná řada zábavních parků pro děti, kde je umístěno víc atrakcí pod jednou střechou včetně vyžití pro rodiče v podobě wi-fi zdarma nebo restaurace. Zábavní park Galaxie ve Zlíně má pro děti k dispozici hrací plochu velkou 2 500 m2 s množstvím atrakcí, z nichž každá má představovat určitou galaxii nebo planetu. Děti tak mají s trochou fantazie možnost podniknout cestu vesmírem plnou dobrodružství.

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Kostelec 679, Zlín
GPS: 49.24247330, 17.69083330
Galaxie Zlín map

Galaxie Zlín - zajímavosti

Ve všech zábavních parcích musí panovat přísné bezpečnostní a hygienické předpisy, a proto se rodiče o své odrostlejší děti nemusí obávat. Galaxie ve Zlíně v tomto ohledu samozřejmě není výjimkou. Atrakce ve výškách jsou chráněny bezpečnostními sítěmi nebo zábradlím. Rodiče a dospělý doprovod dětí si, zatímco se děti vydovádí na hrací ploše, může posedět v restauraci nebo se zdarma připojit k internetu prostřednictvím wi-fi. Většina atrakcí je však konstrukčně uzpůsobena i dospělým.

Atrakce

Pro děti je zde připraven například nafukovací skákací raketoplán, který celou dobrodružnou výpravu do vesmíru odstartuje. Je zde také horolezecká stěna, maxi trampolíny, menší skákací hrad Galaxie, velký skákací galaktický puding, vesmírná stanice Galaxie Zlín s množstvím prolézaček, přeskoků a skluzavek, vesmírná střelnice s pěnovými balónky, k dispozici jsou i kosmická autíčka, se kterými děti mohou svádět závod se svými kamarády, stolní hry a další.

Galaxie Zlín samozřejmě myslí i na nejmenší děti, pro které je zde k dispozici vesmírná stanice se skluzavkou, překážkami, fontánou s balónky a řadou dalších atrakcí pro nejmenší.

 

Autor: Andrea Štyndlová