Jungle centrum Olomouc

Poloha:

Skvělá zábava, herní koutky, zajímavé kroužky a skvělé občerstvení - to je zábavní centrum Jungle na Třídě Míru v Olomouci.

Co zde najdete?

Především zábavní atrakce: interiérové hřiště, ve kterém si děti můžou pohrát a rodiče odpočinout. Je zde trampolína, Opičárna (se síťovými překážkami ve třech patrech, s mostem, skluzavkou, bazénkem s balónkovým dopadem, rozhlednou nebo pavoučí sítí.

Je zde možné nechat své ratolesti uspořádat narozeniny, které centrum organizuje. Oslava probíhá buď v narozeninové místnosti a nebo je možné pronajmout si celé centrum Jungle jen pro sebe. Oslavenci je nabídnuto několik druhů narozeninového menu, výzdoba, klaun, narozeninové kornouty a další.

Zejména rodičům je v Jungle Olomouc k dispozici kavárna buď s posezením uvnitř nebo venku a s nabídkou skvělých francouzských palačinek nebo českých buchet, čerstvých koktejlů, lahodné kávy či snad výborné zmrzliny.

Centrum pořádá také nejrůznější kurzy, například cvičení pro nejmenší děti do dvou let, cvičení pro starší děti od 2 do 4 let, dramatické kurzy, kurzy rytmiky a zpěvu a další.

Atrakce pro děti

V Jungle v Olomouci pamatují i na nejmenší děti, hřiště pro děti do 1,5 roku se nazývá Louka a najdete zde dostatek hraček a měkké polstrování. Vše je tak bezpečné i pro ty nejmenší návštěvníky.

Větší děti ocení například trampolínu nebo Méďův brloh, určený dětem do 3 let. Je v něm méďův domeček, skluzavka se spoustou balónků, schovávaček a houpadel. I zde je vše měkce vypolstrováno.

V Opičárně opičky Píny si užijí zábavu větší děti. Čekají tady na ně prolézačky, houpačky, skluzavky a další jiné atrakce.Byla pro Vás tato stránka zajímavá? Sdílejte ji! Děkujeme.

Navštivte v okolí

VÝLETY S DĚTMI Botanické zahrady Církevní památky
Cyklotrasy a cyklostezky Hory a vrcholy Hrady a zámky
Jeskyně Mosty Muzea
Stezky / Naučné stezky Obce a města Památníky
Přírodní zajímavosti Rozhledny Technické památky
Vojenské památky Zahrady / Parky / Relaxace ZOO
Zříceniny

Ubytování v okolíPenzion Pension Angelus

Olomouc - Ukázat na mapě

Vzdálenost: 2.3 km

Penzion Pension Angelus od 1850 Kč
  • Internet
  • Parkoviště
  • Restaurace v okolí
  • TV / SAT

Hodnocení zákazníků:

Více informací