ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

Lanový park Velké Karlovice

Lanový park ve Velkých Karlovicích najdete hned nad Wellness Hotelem Horal. Je skvělým tipem na výlet pro dospělé i rodiny s dětmi, kteří si chtějí užít trochu zábavy a vyzkoušet svou fyzickou zdatnost. Park mohou využívat děti od 120 cm a samozřejmě dospělí, na které tady čeká celkem dvacet překážek s různým stupněm náročnosti. V každém případě zde svoje schopnosti mohou prověřit jak začátečníci, tak zkušení lezci.

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Léskové 583, Velké Karlovice
GPS: 49.37645780, 18.39272420
Lanový park Velké Karlovice map

Lanový park Velké Karlovice - zajímavosti

Do lanového parku si nemusíte s sebou brát žádné lezecké vybavení, protože veškeré potřeby vám zde půjčí a navíc je personálem zajištěn odborný dohled. Lanová dráha ve Velkých Karlovicích nabízí také skvělou možnost, jak se pokusit poprat se se strachem z výšek!

Jak se sem dostat?

Lanový park Velké Karlovice leží asi 30 km od Vsetína a pouhý 1,5 km směrem na západ od hranic se Slovenskem. Ze Vsetína se autem vydejte na Karolínku. Jedete-li z Ostravy, jeďte cestou přes Rožnov pod Radhoštěm a Soláň. Přímo u hotelu je možné parkovat zdarma.

Vlakem se sem lze dopravit až do zastávky Velké Karlovice, odkud je lanový park vzdálen asi 7,5 km. Jedete-li autobusem, vystupte na zastávce Velké Karlovice a odtud se pak vydejte podle turistických značek.

Kdy se sem vydat?

Lanový park ve Velkých Karlovicích má otevřeno od května do října každý den a posledního návštěvníka zde přijímají nejpozději v 18 hodin.

Další služby

Vstup do lanového parku je možné si předem rezervovat, dokonce si i pronajmout prostor. Je zde také denní bar, restaurace a hospůdka s terasou. Návštěvníkům zde půjčují horolezecké vybavení a parkovat je možné u hotelu.

 

Autor: Andrea Štyndlová