ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

S dětmi do Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou

Mají vaše děti rády akční zábavu a je vaší rodině blízký aktivnější způsob odpočinku? Nacházíte-li se navíc u Českých Budějovic, určitě nevynechejte Adrenalin park Hluboká nad Vltavou.

S dětmi do Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou S dětmi do Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou S dětmi do Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou S dětmi do Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou S dětmi do Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Sportovní 1276, Hluboká nad Vltavou
GPS: 49.04279970, 14.44319970
S dětmi do Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou map

S dětmi do Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou - zajímavosti

Co to je a kde se to nachází?

Adrenalin park je součástí Sportovně relaxačního areálu Hluboká nad Vltavou. Můžete se tedy kromě aktivit v něm samotném věnovat i další zábavě (adventure minigolf, pétanque, frisbee, dětské hřiště apod.).

Adrenalin park najdete na adrese Sportovní 1276, Hluboká nad Vltavou a dostanete se k němu např. na kole po cyklostezce z Českých Budějovic nebo z centra Hluboké. Můžete jet také autem, nedaleko je prostorné parkoviště.

Adrenalin park je velké a důmyslně řešené lanové centrum, které však zahrnuje i několik dalších atrakcí:

Big Flying stork

- Obří lanovka ze 16 metrů, do kterých musíte sami vylézt. Touto lanovkou pak prosvištíte 200 metrů dlouhou cestou napříč celým areálem.

Big Swing houpačka

- Obří houpačka, kterou lze použít i ve výšce 15 metrů nad zemí. Je určena nejen pro dospělé, ale také pro děti, záleží na každém, jakou výšku houpání si zvolí.

Bungee trampolína

- Díky jištění je určena pro děti i pro dospělé.

Nafukovací trampolína

- Oblíbená zábava pro děti. Na trampolíně o rozměrech 10 m x 13 m se vydovádí i ti nejmenší.

Poweriser

- Sedmimílové skákací boty, se kterými zažijete mnoho zábavy.

Síťové centrum

- Nejrůznější tunely vytvořené ze sítí, určené pro děti a zakončené velkým tobogánem.

Na co před vstupem do Adrenalin parku rozhodně nezapomenout?

Důležité je především vhodné oblečení a také patřičná sportovní obuv. Pokud je horko, je dobré se vybavit kšiltovkou a slunečními brýlemi. Pokud je chladno, vezměte si na sebe více kousků různého oblečení, které můžete odkládat. Rozhodně se v chladném počasí budou hodit čepice a rukavice. Jinak ostatní vybavení pro pobyt v lanovém centru je k dispozici přímo na místě.

Co když po sportovní aktivitě dostanete hlad?

Není nic jednoduššího než se přemístit do restaurace, která je součástí Sportovně relaxačního areálu Hluboká. Restaurace je od parku skutečně jen několik metrů a sedět můžete uvnitř nebo venku, záleží na vás (a na počasí).

Kdo je v Adrenalin parku vítán?

Určitě každý, kdo má o výše popsané aktivity zájem. Pokud nemáte žádnou zkušenost, nevadí, tady vás vše naučí. Adrenalin park a jeho doplňkové aktivity jsou určené pro všechny věkové skupiny.

Jestliže tedy máte chuť si s rodinou trochu zasportovat a zažít něco nevšedního, Adrenalin park Hluboká nad Vltavou bude tím pravým místem pro vás.

 

Autor: Pavlína Šustrová