ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

Foxpark na Lipně – zimní výlet s dětmi

Lipno je velmi oblíbenou destinací. Najdete zde úplně vše, v létě cesty pro pěší turistiku nebo cyklotrasy a cyklostezky pro vyznavače kol. V zimě běžecké trasy, sjezdovky nebo areál pro děti. Ten se jmenuje Foxpark kapitána Lipánka a Vaše rodina v něm zajisté zažije spoustu zábavy. Že ho neznáte? Zavítejte a uvidíte.

Foxpark na Lipně – zimní výlet s dětmi Foxpark na Lipně – zimní výlet s dětmi Foxpark na Lipně – zimní výlet s dětmi Foxpark na Lipně – zimní výlet s dětmi Foxpark na Lipně – zimní výlet s dětmi Foxpark na Lipně – zimní výlet s dětmi

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Lipno nad Vltavou 307, Lipno nad Vltavou
GPS: 48.64376000, 14.22117830
Foxpark na Lipně – zimní výlet s dětmi map

Foxpark na Lipně – zimní výlet s dětmi - zajímavosti

Co to je Foxpark a kde se nachází?

Jedná se o lyžařské dětské hřiště, na kterém se děti mohou učit lyžovat. Park jim poskytne ohromnou zábavu a celou výuku lyžování velmi usnadní. Foxpark kapitána Lipánka se nachází ve Skiareálu Lipno Kramolín. Dostanete se k němu pohodlně vlastním vozem, zaparkovat budete moci přímo v areálu ve vyhrazeném parkovišti.

Z Českých Budějovic vás do Skiareálu Lipno může svést také skibus. Skibusy jezdí v době, kdy je skiareál v provozu. Jedou přes Český Krumlov, Kájov, Černou v Pošumaví, Frymburk.

Co Foxpark kapitána Lipánka malým (i velkým) lyžařům nabízí?

Především spolu se Skischool Lipno Parkem největší plochu určenou k výuce lyžování v České republice. Prostředí je přímo určené pro rodiny s dětmi.

Ve Foxparku kapitána Lipánka najdete:

- tři pojízdné koberce pro výjezd na svah
- nejrůznější podjezdy, tunely, slalomové dráhy se zvířátky či inspirované pohádkami
- nafukovací hrad
- dětský kolotoč
- dětský koutek, který je vyhřívaný
- postavy kapitána Lipánka a lišáka Foxe, které se po Foxparku pohybují
- nejrůznější tematická zábavná a soutěžní odpoledne pro děti
- kvalifikované instruktory lyžování s individuálním přístupem ke každému

Komu slouží Skischool Lipno Park?

Tento park slouží především pro výuku lyžování dospělých a pro výuku jízdy na snowboardu. Je vyhrazen pouze pro aktivity Skischool Lipno a jejích klientů. Najdeme zde jeden pojízdný koberec k přepravě lyžařů na svah a nejrůznější vysoce moderní výukové pomůcky.

Můžeme s dětmi ve Foxparku lyžovat i večer?

Ano, můžete. Foxpark je vybaven večerním osvětlením.

Musí mít děti vlastní lyžařské vybavení?

Vůbec ne. Nedaleko je půjčovna lyžařského vybavení, ve které vám všechno potřebné zapůjčí. Můžete tak přijet opravdu bez ničeho.

Je možné se také někde najíst, napít?

Ano. V areálu najdete několik menších stánků s občerstvením, dále také obchod s potravinami a prostornou restauraci vhodnou i pro děti.

Pro jak staré děti je Foxpark kapitána Lipánka určen?

Už děti od 3 let se zde mohou učit lyžovat. Instruktoři jsou školeni a zvyklí na děti malé i velké, stejně tak i na výuku dospělých.

Zábavu zde najdou určitě všichni, mladí i staří. A lyžovat se tu také mohou naučit všichni. Pokud tedy hledáte místo, kde se budete moci v klidu a zároveň i zábavnou formou naučit lyžařskému umění s vašimi dětmi, určitě vám Foxpark kapitána Lipánka doporučujeme.

 

Autor: Pavlína Šustrová