ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

Bongo Brno

Celá řada atrakcí na jednom místě, ploše o rozloze 2 800 m2, na děti i jejich rodiče čeká v Bongu, rodinném zábavním parku v Brně. To se může mimo jiné chlubit atrakcemi, z nichž každá představuje buď stát nebo přímo světadíl světa. Během jediného dne tak děti můžou absolvovat pouť napříč celým světem.

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Pražákova 51, Brno-jih
GPS: 49.16670390, 16.59924920
Bongo Brno map

Bongo Brno - zajímavosti

Atrakce pro děti i dospělé

Přestože je Bongo zábavním parkem především pro děti, uzpůsoben je také jejich rodičům a dospělému doprovodu. Ti mohou své ratolesti buď jen doprovázet, nebo si jednotlivé atrakce sami vyzkoušet. Starší děti se vzhledem k přísným bezpečnostním a hygienickým předpisům mohou po Bongu zcela bez obav pohybovat sami, zatímco jejich rodiče si můžou dát občerstvení ve zdejším bistru, připojit se na wi-fi zdarma nebo se na chvíli posadit do čtenářského koutku. Bongo je jednoduše řečeno místem, poskytujícím zábavu celé rodině.

Co na vás v Bongu čeká?

1. Afrika - množství skluzavek a prolézaček, nekonečný labyrint africké džungle
2. USA - Indianapolis - Bongo závodní dráha pro budoucí závodníky F1. Pro menší děti je zde připraven park s vozítky
3. Indonésie - náročná cesta na vrchol indonéské sopky - obří skluzavky
4. Čína - velký nafukovací skákací drak
5. Evropa - velký nafukovací skákací hrad
6. Madagaskar - bungee trampolína
7. Himaláje - lezecká stěna

Jak se do Bonga dostat?

Bongo Brno najdete na Pražákově ulici 51 a pokud sem míříte autem, odbočte z Vídeňské ulice do areálu skladu prodejny ASKO. Zde už je pak cesta k Bongu značena šipkami. K místu se dostanete také autobusem č.50 a tramvají č.2 (zastávka Bohunická), ovšem od zastávky je to ještě asi 400 metrů.

 

Autor: Andrea Štyndlová