ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

Fun park Dolní Morava

Obec Dolní Morava a oblast, která se kolem ní rozprostírá, je obecně vyhledávaným a turisticky známým místem, nacházejícím se mezi Orlickými horami a Jeseníky při úpatí Králického Sněžníku. Určitou částí tato obec spadá do Národní přírodní rezervace Králický Sněžník, který zdejšímu kraji zcela dominuje. Dolní Morava je pak známým lyžařským střediskem a skvělým tipem na dovolenou s dětmi!

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Dolní Morava, Velká Morava 46, Dolní Morava, Velká Morava
GPS: 50.15403610, 16.81713060
Fun park Dolní Morava map

Fun park Dolní Morava - zajímavosti

Bobová dráha

Zajímavá atrakce pro děti a rozhodně také adrenalinový zážitek, je bobová dráha, která se v České republice řadí k těm nejdelším a profilem nejzajímavějším. Najdeme ji vedle chaty U Slona a její provoz je celoroční. Disponuje celou řadou zatáček, 360° otočkami a terénními zlomy, položenými ve výšce až 6 metrů. Celá jízda je dlouhá víc jak 1 kilometr.

Fun park pro děti

Dětský Fun park v Dolní Moravě se nachází přímo u hotelu Vista v areálu lanového parku u aprésski Hříbek, kde si rodiče mohou odpočinout, posedět a dát si něco k jídlu nebo pití, zatímco děti si mohou hrát - rodičům stále na očích. Ve Fun parku je nové hřiště a aktivity, určené jak pro nejmenší, tak i pro odrostlejší děti. Je zde například nafukovací skákací hrad se skluzavkou, bungee trampolína, trampolíny, lezecká stěna, lanová síť a další.

Dětská herna Cha - Cha

Dětská herna Cha - Cha se nachází v hotelu Vista a je originálním herním systémem pro děti coby hotelové hosty i širokou veřejnost. Herna je systémem chodeb, výlezů, překážek, propadlišť a tobogánů, opatřených záchytnými sítěmi pro bezpečnou zábavu. Kromě toho je zde také k dispozici televize, herní konzole, fotbálek, malování, balónky a další.

Lanový park

Na Dolní Moravě se také nachází největší lanový park na území ČR - zdroj adrenalinu, dobrodružství a zábavy. Všechny stromy a sloupy jsou opatřeny dřevěnými plošinami pro odpočinek nebo zdolávání. Překážky zde mají podobu zhupů, přeskoků, přejezdů a dalších. O bezpečnost se zde starají sami účastníci, kterým je zde ku pomoci speciální lezecké vybavení. Dolů se obvykle děti dostanou pomocí sjezdu na laně s přistáním v síti nebo na zemi.

 

Autor: Andrea Štyndlová