ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

Hopsárium Děčín

Doslova před pár dny bylo otevřeno nové zábavní centrum v Děčíně. Jmenuje se Hopsárium a jeho dveře se pro veřejnost poprvé otevřely 31. května roku 2014. Stalo se tak třetím Hopsáriem v České republice (po Hopsáriu v Českých Budějovicích a v Lipně nad Vltavou) a rozšířilo tak řady zábavních center pro děti, které jsou zejména v posledních letech oblíbenými místy, kde rodiny s dětmi tráví volný čas.

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Sofijská 2/3, Děčín
GPS: 50.77189000, 14.19388100
Hopsárium Děčín map

Hopsárium Děčín - zajímavosti

Prostor Hopsária dekorují malby Hopsíků od malíře Petra Poláška a zcela mu dominuje prolézací věž, sahající svou výškou až ke stropu. Je v ní zakomponovaná celá řada tunelů a překážek a je propojená se skluzavkou a navazuje na maxi trampolínu.

Hopsárium ale pamatuje také na nejmenší děti, pro které je zde připraven malý svět s houpačkou, skluzavkou a míčky.

Takřka všechny atrakce mohou se svými dětmi vyzkoušet také jejich rodiče či dospělý doprovod. Atrakce totiž splňují přísná bezpečnostní pravidla, jsou opatřena sítěmi, zábradlím a jinými bezpečnostními prvky a konstrukčně vyhovují i dospělým návštěvníkům.

Společný prostor je vyplněn dopravním hřištěm s benzínovou pumpou a novinku představuje speciální koutek s herními konzolemi playstation a xbox kinect a třemi televizemi.

Součástí Hopsária v Děčíně je také občerstvení a příjemné posezení.

Otevřeno je zde každý den.

 

Autor: Andrea Štyndlová