ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

Hopsárium České Budějovice

Jen pouhý název slibující zaručenou zábavu pro děti rozhodně nemusí odradit ani dospělé! Celková plocha o 2 100 m2 totiž se svými četnými a především rozmanitými atrakcemi slibuje skvělé pobavení i dospělému doprovodu dětí. Prolézací věž, vysoká něco kolem osmi metrů, obří skluzavka nebo maxi trampolíny prostě musí probudit dětskou duši i v několikanásobných rodičích!

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Vrbenská 2290, České Budějovice
GPS: 48.97519420, 14.49816810
Hopsárium České Budějovice map

Hopsárium České Budějovice - zajímavosti

Hopsárium je dílem manželů Michala a Petry Sojkových, kteří ho v Českých Budějovicích vybudovali, a které k tomuto činu vlastně inspirovala jejich dcerka, protože hledali místo, kde by s ní mohli trávit volný čas.

V moderní herně se nachází například zmíněná osmimetrová věž s prolézačkami a skluzavkami, lezecká stěna s překážkami, maxi trampolíny, ale i plocha pro míčové hry, jízda z kopce na nafukovacích kruzích nebo obří dopravní hřiště se semafory a čerpací stanicí. Nemenší zábavu skýtají děla na pěnové míčky nebo loď, houpající se přímo na vlnách. Většina atrakcí je konstrukčně uzpůsobena také tomu, aby si jej mohli vyzkoušet sami rodiče. Bezpečnost dětí i dospělých je zajištěna sítěmi a zábradlími. Na plochu hřiště se smí vstupovat pouze v ponožkách a vše je udržováno v naprosté čistotě.

V areálu Hopsária se nachází také restaurace s občerstvením, kávou nebo čerstvými zákusky.

Hopsárium se nachází na Vrbenské ulici v Českých Budějovicích a je otevřeno denně a za každého počasí.

 

Autor: Andrea Štyndlová