ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

Wikyland Brno

Celá řada atrakcí, zábavy, obrovská hrací plocha a zajímavé pojetí nabízí rodinám s dětmi Wikyland, zábavní centrum pro děti, které bylo relativně nedávno otevřeno v Brně.

Užitečné informace pro návštěvníky

Adresa: Svratecká 845, Modřice
GPS: 49.13258500, 16.63524560
Wikyland Brno map

Wikyland Brno - zajímavosti

Zábavní park Wikyland, určený především pro děti od 2 let, najdeme v Brně - Modřicích, na ulici Svratecká. Z hlavní silnice budovu s nápisem WIKYLAND není hned vidět, a proto je dobré se držet hlavního orientačního bodu - nákupního centra Olympie a především Sconta - nábytku, vedle kterého Wikyland stojí. Jeho návštěvu coby výlet s dětmi můžete klidně spojit s výletem do nedaleké Parkové dráhy Olympia.

Co ve WIKYLANDU najdete?

Hrací plocha Wikylandu má rozlohu 2 000 m2 a je samozřejmě určena a vybavena především pro děti, se kterými však mohou přijít i dospělí a hrát si s nimi. Drtivá většina atrakcí je totiž přizpůsobena i jim.

Wikyland nabízí dětem celou řadu trampolín s dostatkem místa pro víc dětí najednou, dále nejrůznější nafukovací atrakce, horolezeckou stěnu, rodeového býka, tobogány s kuličkovými doskočišti, množství skluzavek, prolézaček, tříkolky i autíčka, pirátskou loď a řadu dalších.

Rodiče a doprovod dětí

Jak už bylo řečeno, s dětmi může do Wikylandu také dospělý doprovod, který má dvě možnosti: buď zaplatit také vstupné a na hrací plochu vejít přímo se svou ratolestí, a nebo mít vstupné zdarma, ale zdržovat se pouze v prostoru vymezeném pro doprovod a rodiče. Tím je například klidová zóna v restauraci s WiFi připojením a zásuvkami například pro připojení PC. Jestliže máte malé děti, které doprovod potřebují, ale zároveň si chcete užít chvilku klidu, můžete své ratolesti svěřit vyškolenému personálu, který se o vaše dítě postará.

Co je ve Wikylandu kromě hrací plochy?

Ve Wikylandu najdete též kavárnu, rychlé občerstvení i restauraci s denním menu, pizzou nebo třeba lahodným steakem. Jsou zde také dva obchody - hračkářství a obchod s dětskou obuví a oblečením.

Osobní hodnocení

Sama za sebe musím ocenit "první pomoc", která je vždy po ruce. Na jedné ze skluzavek jsem si svou vlastní vinou způsobila menší zranění, které mi personál ihned ošetřil.

Atrakce jsou velmi zábavné, dobře koncipované a krom dětí si zde užijí plno zábavy i dospělí. V brzké době má být údajně otevřeno i venkovní hřiště Wikyland.

 

Autor: Andrea Štyndlová