ToulejSe.cz
O
Hledat
CS
Jazyk

Menu

Výlety rozhledny Plzeňský kraj

Černá věž v Klatovech

Černá věž v Klatovech stojí v rohu čtvercového náměstí. Byla postavena po více než třech stoletích od vzniku města, které se ve středověku a raném novověku stalo jedním z nejbohat…

Rozhledna Bolfánek

Na vrchu Žďár v nadmořské výšce 587 metrů stávala kdysi kaplička. Vznikla na počest přenocování řezenského biskupa Wolfganga, který se z Prahy vracel ze svěcení našeho biskupa…

Rozhledna Březinka u Bernartic

Zveme vás na výlet a procházku k rozhledně Březinka, odkud je krásný výhled na její okolí. Náročnější výstup na její vrchol nezůstane bez odměny!

Rozhledna Koráb

Na místech současných rozhleden většinou stávaly stavby dřevěné. Nejinak tomu bylo i u rozhledny Koráb nad Kdyní poblíž Domažlic.  Rozkládá se v nadmořské vý&scaron…

Rozhledna Milíře u Rozvadova

Využijte možnosti volně přístupné rozhledny a vyzkoušejte si jaké to je vidět zříceninu hradu Přimda nebo Český les přímo z ptačí perspektivy!

Rozhledna na Čerchově u Domažlic

Kamenná rozhledna se nachází na vrchu Čerchov, přibližně 20 km od Domažlic směrem na jihozápad. Stojí v nadmořské výšce 1041 metrů a veřejnosti byla poprvé zpřístupněna roku 1905.

Rozhledna na Chlumu u Chanovic

Hledáte a rádi byste navštívili místo, odkud pěkně uvidíte celé panorama Šumavy? Právě na takové místo vás zveme! Je jím rozhledna na Chlumu u Chanovic.

Rozhledna na Chlumu u Plzně

Vyzkoušejte si jaké to je mít celou Šumavu jako na dlani, navštivte rozhlednu na Chlumu u Plzně a podívejte se na svět pěkně z ptačí perspektivy!

Rozhledna na Kožichu u Řenčů

Dopřejte si zajímavý výlet a příjemnou procházku na rozhlednu na vrchu Kožich u obce Řenče! Odměnou za výšlap na její vrchol vám bude kouzelný výhled na Šumavu!

Rozhledna na Poledníku

Udělejte si radost a zpříjemněte si den návštěvou rozhledny netradiční konstrukce a pokochejte se výhledem na vrcholky Šumavy!

Rozhledna na Šibeničním vrchu u Horšovského Týna

Nacházíte se zrovna v Horšovském Týně a hledáte místo, odkud by na něj bylo nejlépe vidět? Využijte zdejší rozhlednu na Šibeničním vrchu! Výhledem z ní…

Rozhledna Na Skále u Železného Újezdu

Vždycky jste si přáli zažít pocit mít Šumavu jako na dlani? Rozhledna Na Skále vám tento zážitek umožní! Využijte tuto možnost a navštivte ji i vy!

Rozhledna na Svatoboru u Sušice

Lákají vás rozhledny, máte rádi přírodu a přitom vás zajímá historie? Pak právě rozhledna na Svatoboru bude pro vás tím pravým tipem na výlet!

Rozhledna na vodárenské věži v Heřmanově Huti

Máte rádi oblast Českého lesa a Brdy? Podívejte se na ně z výšky rozhledny v Heřmanově Huti!

Rozhledna Sylván v Plzni

Využijte strategickou polohu rozhledny Sylván v místní části města Plzně, udělejte si pěkný výlet a vyzkoušejte jaké to je mít Plzeň jako na dlani!